פנדור תעשיית דלתות

על הפרויקט:

השתלבנו בחברה כיועצי על לצורך בדיקת היתכנות לפרויקט. דלתות פנדור מיישמת בפלטפורמה מורכבת של כמה וכמה מערכות, חלק מהן פרי פיתוח פנימי וכחלק מתהליך הבדיקה התבקשנו לבדוק את מסגרת העבודה ולתת חוות דעת מקצועית לגבי האפשרויות העומדות לרשות החברה לגבי בחירת מערכת חדשה.

על החברה:

מיום היווסדה בשנת 1989, דלתות פנדור מובילה את מהפכת עיצוב דלתות הפנים בישראל.

שילוב של ידע וניסיון רב שנים, שימוש בחומרים מהשורה הראשונה ובאמצעים האיכותיים והמתקדמים ביותר, תורמים להיותה יצרנית דלתות הפנים הגדולה בישראל.
פנדור מצטיינת ב: מוניטין, איכות מוצרים גבוהה, עיצוב מרהיב ושירות לקוחות אמין ובלתי מתפשר לאורך כל שנות קיומה.  חזון החברה מציב את דלתות הפנים כחלק אינטגרלי מעיצוב הבית כולו. מדובר בשינוי בצורה בה אנו תופשים דלתות פנים; מאלמנט פונקציונאלי בלבד, לאחד המרכיבים החשובים והייחודים בעיצוב פנים הבית.
כבר משנת 1995, פנדור מייצרת ומשווקת דלתות איכותיות ומעוצבות העונות על התפישה החדשה של דלת הפנים בבית הישראלי, שהיא עצמה יצרה ומתגאה בה. בשנת 1996, פנדור הייתה לחברה הראשונה בארץ שהכניסה לענף נגרות הבניין קווי יצור ממוחשבים; כך ניתן היה לייצר דלתות מחומרים איכותיים בדיוק מרבי וברמת גימור גבוהה יותר. כמו כן, אופן הייצור הממוחשב פרץ את גבולות הסטנדרט, ואיפשר התאמה אישית של הסחורה לטעם העיצובי ולצרכים הטכניים של כל לקוח ולקוח. בשנת 2002 הייתה פנדור לאחת החברות הראשונות בעולם ביצור ושיווק דגמי “למינטו” הייחודיים, שהפכו במהרה לדלתות הנמכרות ביותר בישראל. כיום, החברה מספקת דלתות ללמעלה מ-35,000 יחידות דיור בשנה (יותר מ-200,000 דלתות), ללקוחות פרטיים ולפרויקטים קבלניים מהמובילים בשוק הנדל”ן.

still here