קרית עתידים

על הפרויקט:

אנו מלווים את חברת הניהול של קריית עתידים בפרויקט מערכות המידע החל מסוף 2015.

כחברה ציבורית השייכת לעיריית תל אביב ולאוניברסיטת תל אביב ביצענו תהליך מורכב של מכרז בהיקף מלא.

במסגרת התהליך ליווינו את מנהלי החברה בפגישות הגדרת צרכים ומיפוי תהליכים, כמו כן ביצענו תהליך של כתיבת מסמך דרישות מקיף, וליווינו את החברה בתהליך מכרז הכולל עבודה מול חברות יישום ואינטגרציה כולל תהליך מובנה של ביצוע מצגות ומשא ומתן כולל אחריות על מסמכי הסכמי עבודה כוללים ובנוסף בדיקת צרכים מחשוביים כולל תשתיות טכנולוגיות מקיפות.

על החברה:

בבעלות החברה כ-80 דונם. החברה הקימה עד היום 11 בנינים בשטח כולל של כ- 250,000 מ”ר. נכון להיום, השטח המיועד להשכרה (שטחי מסחר ומשרדים להשכרה)  הוא כ-150,000 מ”ר. יתרת השטחים הם, שטחי שירות וציבור, חניונים, מרכז מסחרי ומרכז אנרגיה. היום, מאכלסות את המתחם כ-100 חברות הייטק, חברות פיננסים, משרדים, עסקים ושרותי תמך נלווים.

מתחם עתידים – חברת עתידים, חברת נדל”ן מובילה בתחומה, מציעה ליהנות מפארק מפואר, מתחם עתידים, השוכן בצפון מזרח ת”א , נחשב למתחם ההיי- טק והעסקים היוקרתי ביותר במדינת ישראל.

הפארק ממוקם במרכזו של אזור תעשייה, הינו בית לחברות רבות ומובילות בתחום ההיי – טק, התקשורת, הפיננסים והרפואה, חברות המהוות בין עמודי התווך של המשק הישראלי. הפארק מציע מגוון של משרדים להשכרה המותאמים לצרכים של החברות השונות, תוך ליווי של צוות מקצועי המלווה את שלב ההקמה וההתאמה .

שירותי הפארק – מעבר לסביבת העבודה המגוונת ומעבר לשטחי המסחר והמשרדים להשכרה, ומלבד שירותי האחזקה והניהול, קיים בפארק עתידים מגוון של שירותים שונים 

בפארק מגוון חניות לכל עובד ואורח , חדרי ישיבות והדרכה, מבחר של מסעדות ובתי קפה, בנק, מספרה, גן ילדים, מרפאת שיניים וחנות מתנות.

still here