ייעוץ דיגיטלי

כל חברה, ארגון או עסק  צריכים להציג את המוצר או השירות שלהם באינטרנט ולייצר נוכחות דיגיטלית, וצריכה את שירותיו של יועץ דיגיטל בשביל לעשות זאת באופן מיטבי.

יועץ דיגיטל בטרגט יסייע לכם בבחירת הפלטפורמה המתאימה ביותר, באיפיון הצרכים שלכם, ובבחירה וניהול של ספקים ליצירת נכס איכותי שמביא לקוחות.

נעזור בהקמת אתרי אינטרנט, חנויות וירטואליות, מנגנוני הזמנות ומערכי הפצה ארציים, ניהול מותגי החברה, פיתוח, קידום, פרסום ושיווק, פיתוח ערוצי שיווק חדשים, שליטה בעולמות הדיגיטל: Electronic Commerce, Affiliate marketing, שיווק אתרים, רשתות חברתיות, , ניהול תוכן, מנועי חיפוש, PPC/SEM  רימרקטינג, Sem , Seo, גוגל פייסבוק

ניהול  תהליך ייעוץ דיגיטלי אצלנו –

  1. הכרות העסק ניתוח המצב הקיים ומיפוי צרכים על ידי יועץ דיגיטל

למידה לעומק את העסק. את היתרונות, החסרונות, את הבידול של המוצר או השרות ונאפיין את והלקוחות שאנחנו רוצים לגייס

  1. מחקר מתחרים

יועץ דיגיטל טוב בודק מי המתחרים, איך אתם עומדים ביחס למתחרים, באיזה אפיקים הם משקיעים ומהיכן הם מקבלים את התמורה הטובה ביותר.

  1. הגדרת יעדי ייעוץ דיגיטלי עם הלקוח

יועץ דיגיטל עוסק בזיהויי הצרכים השיווקיים של העסק ואת אפשרויות הפרסום היעילות והרלוונטיות ביותר  עבורו. בשלב זה אנחנו בונים עבורך את מסעות שיווק דיגיטלי אשר מביאים את התוצאות הרצויות באחד או יותר מהערוצים הנבחרים: גוגל (קידום אורגני וממומן), אתרים רלוונטיים, פייסבוק, יוטיוב, לינקדאין, טוויטר, אינסטגרם.

  1. מדידה וניטור

השלב שאינו נגמר לעולם. מדידה ושיפור מתמשך של התוצאות. כל כך הרבה חברות אינן מכירות בערך האמיתי של שלב לדעתנו יש לשלב זה חשיבות עליונה כדי לבדוק ולבחון שיפור מתמיד של ביצועי השיווק ובשורה התחתונה: יותר לקוחות, יותר מכירות ויותר רווח עם שיווק דיגיטלי מנצח.

  1. מיתוג ועיצוב גראפי

בעזרת השותף-העסקי שלנו סטודיו שרון, נדע לסייע בתהליכי מיתוג כוללים וכן שירותי עיצוב גראפי לתשתיות שביחד נמצא לנכון הדרושות לכם.

 

מאמרים מומלצים:

ייעוץ ארגוני לעסקים

ייעוץ טכנולוגי פיתוח עסקי

ייעוץ עסקי לחברות

ייעוץ עסקי ליזמים

תוכנה לניהול עסקי

still here